14 - PÄEVANE REIS.
2 SUUREPÄRAST LINNA.
1 KAAMERASÜSTEEM.

Sinu reis, meie panusega

Tee oma reisist maailma kõige mobiilsema kaamerasüsteemi abil erakordseid jäädvustusi ja küsi kohe boonust! 

 • Icon1

  Osta vahemikus 01.10.18
  kuni
  15.01.19

 • Icon2

  Esita taotlus vahemikus01.10.18
  kuni
  15.02.19

 • Icon3

  Oota kuni taotlus läbi vaadatakse ja vastu võetakse

 • Icon4

  Kui taotlus on vastu võetud, saad 8 nädala jooksul oma raha tagasi

Saa nende suurepäraste OLYMPUS toodete pealt boonust!

*Pakkumise kehtivusaeg ja ostuperiood: 1. oktoober kuni 15. jaanuar 2019.

Osalemine vastavalt kampaania reeglitele bonus.olympus.eu.

Kui teil on täiendavaid küsimusi, saatke palun meile e-kiri aadressile: OLYMPUS@sales-promotions.com.

Kampaanias osalemise vorm

Palun täitke kõik kohustuslikud väljad, mis on tähistatud*
Isikuandmed
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Eesti
Pangaülekande Andmed
*
*
*
*
Toote andmed
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
Lisainfo
*
Registreerumiseks peate olema vähemalt 18-aastane.
This helps us to send you personalized emails.
*
Uuendatud 9:39 / 11-jaan -2019

Kampaania tingimused

1. OLYMPUS Europa SE & Co. KG, Amsinckstraße 63, 20097 Hamburg, (siin ja edaspidi nimetatud kui OLYMPUS) viib läbi boonuskampaania.

2. Boonuse saamiseks kvalifitseeruv tooteost peab olema sooritatud perioodil 01.10.2018 kuni 15.01.2019. Ostutšekil peab olema eelpool nimetatud ajavahemikku jääv ostukuupäev.

3. Taotlus peab laekuma vahemikus 01.10.2018 kuni 15.02.2019 kesköö. Pärast nimetatud tähtaega laekunud taotlusi ei aktsepteerita.

4. Käesolev kampaania kehtib ainult järgnevate OLYMPUS boonustoodete kohta:

Objektiivid:

M. Zuiko Digital 17mm 1:1.8 (75€ tagasi)
M. Zuiko Digital 12mm F2.0 (100€ tagasi)
M. Zuiko Digital 75mm F1.8 (100€ tagasi)
M. Zuiko Digital ED 60mm F2.8 Macro (75€ tagasi)
M. Zuiko Digital ED 9‑18mm F4.0‑5.6 (100€ tagasi)
M. Zuiko Digital ED 75–300mm F4.8–6.7 II (100€ tagasi)
Kaamerad:

OM-D E-M5 Mark II (€100 tagasi)
OM-D E-M10 Mark III (€100 tagasi)

Kõik objektiivid peavad olema ostetud eraldiseisvate üksikute toodetena, mitte komplekti osana. Objektiivid, mis on OM-D E-M10 Mark III/ OM-D E-M5 Mark II kaameraga koos komplektina ostetud, ei kvalifitseeru boonuse saamiseks. Kampaaniasse kuuluva OM-D E-M10 Mark III/ OM-D E-M5 Mark II kaamera võib osta eraldiseisva tootena (kerena) või komplekti osana – viimasel juhul rakendub boonus vaid OM-D E-M10 Mark III/OM-D E-M5 Mark II kaamerale ja objektiivile mitte.

5. Käesolev boonuskampaania kehtib vaid järgnevatest riikidest ostetud uutele toodetele ja nendest riikidest esitatud kampaanias osalemise taotlustele: Andorra, Austria, Belgia, Bulgaaria, Horvaatia, Küpros, Tšehhi, Taani, Eesti, Soome, Saksamaa, Prantsusmaa, Kreeka, Ungari, Itaalia, Iiirimaa, Läti, Leedu, Luksemburg, Norra, Poola, Portugal, Rumeenia, Venemaa, Slovakkia, Sloveenia, Hispaania, Rootsi, Šveits, Holland, Suurbritannia. Kampaanias osalejad peavad olema vähemalt 18 aastat vanad ja elama ühes ülal nimetatud riigis. Lisaks, osaleja peab omama pangakontot riigis, kust kampaaniatoode osteti.

Oma avalduse esitamiseks külastage palun oma asukohariigi taotluslehekülge. Palun valige „muus Euroopa riigis“ ja esitage oma registreerumisandmed. Taotluse laekumisel korrigeerime edasimüüja nime.

6. Boonuskampaania kehtib vaid uutele toodetele, mis on ostetud ametlikult edasimüüjalt.

7. OLYMPUS ei aktsepteeri kasutatud toodetele tehtud kampaanias osalemise taotlusi. Kõiki nime, seerianumbri ja/või pangaandmete kattuvusi kontrollitakse automaatselt.

8. Boonuskampaania taotlusi saab esitada vaid läbi veebilehe bonus.olympus.eu

9. Boonuse saamiseks peavad kampaanias osalejad täitma kõik online kampaaniavormi kohustuslikud väljad, mis on tähistatud tärniga. Eesnimi ja perekonnanimi ning pangaandmed on vajalikud raha ülekandmiseks ja osaleja identiteedi tõendamiseks. E-kirja aadress on vajalik selleks, et informeerida osalejat tema taotluse staatusest ja võtta temaga ühendust juhul kui andmed on puudulikud või vigased. Toote seerianumbrit kontrollib OLYMPUS. Lisaks tuleb osalejal üles laadida oma boonustoote ostutšekk, mis peab olema täielikus ja loetavas vormis.

10. Boonuskampaanias osalemise taotluse esitamisel, peab osaleja nõustuma MyOlympus keskkonda** konto loomisega ja MyOlympus kasutustingimustega. Osalejad peavad andma ka nõusoleku, et Olympus võib nende antud isikuandmeid talletada, kasutada ja töödelda vastavalt MyOlympus andmekaitse eeskirjadele.

11. OLYMPUS kasutab käesoleva boonuskampaania läbiviimisel jägmist müügiedendusagentuuri (siin ja edaspidi nimetatud kui AGENTUUR):

Sales Promotion
IDA Business & Technology Park,
Ring Rad, Kilkenny
Iirimaa

AGENTUUR on volitatud käesoleva boonuskampaania kontekstis kogutud andmeid töötlema, kontrollima ja kaitsma selliselt, et oleks tagatud vastavus rakenduva andmekaitseseadusega.

12. Andmekaitse: kõiki käesoleva kampaania kestel kogutud andmeid kasutatakse OLYMPUS’e ja AGENTUURI poolt vaid käesoleva kampaania eesmärgil. Selliselt kogutud andmeid käsitletakse rangelt konfidentsiaalsetena ja neid ei edastata, rendita ega müüda kolmandatele osapooltele; samuti ei kasutata neid reklaamiotstarbel.

13. Kasutaja saab pärast registreerumist e-kirja teel automaatse teavituse, mis kinnitab taotluse laekumist ja valideerimisele suunamist.

14. Ülekande tegemiseks võib kuluda kuni 30 päeva.

15. Boonuskampaanias saab osaleda ainult esmane ostja ja üks inimene saab esitada vaid ühe taotluse ühe tootemudeli kohta, esitada saab maksimaalselt 8 taotlust. Ettevõtete, organisatsioonide ja institutsioonide ning edasimüüjate poolt esitatavad taotlused ei kuulu käesoleva kampaania alla. Ka OLYMPUS töötajad ei saa käesolevas kampaanias osaleda.

16. Käesolev kampaania ei ole ühegi teise OLYMPUS kampaaniaga kombineeritav.

17. OLYMPUS’el on õigus taotlus tagasi lükata kui käibemaks on maksmata.

18. OLYMPUS’el on õigus tagasi lükata väärad ja valetaotlused. Kahjustatud, loetamatud ja puudulikud taotlused ja ostutšekid on kehtetud.

19. Müüjale tagastatud tooteid ei saa kampaanias osalemiseks kasutada. OLYMPUS’el on õigus toote seerianumbri alusel kontrollida, kas toode on müüjale tagastatud ja juhul kui toode tagastatakse, tuleb kliendil raha OLYMPUS’ele tagasi kanda.

20. OLYMPUS ei võta vastutust käesoleva pakkumise täitmise ebaõnnestumise eest juhul kui ebaõnnestumise põhjuseks on vääramatust jõust tulenevad ükskõik millised asjaolud, mis kummagi osapoole süüst sõltumata muudavad võimatuks täitmise või rahuldava tulemuseni jõudmise.

21. OLYMPUS’el on õigus kampaania igal hetkel lõpetada.

22. Kui teil on käesoleva pakkumise kohta küsimusi, saatke need palun e-kirja teel aadressile: OLYMPUS@sales-promotions.com

23. Käesolevasse kampaaniasse kuuluvad tooted on saadaval kuni kaupa jätkub. Edasimüüjate võimetus täita kampaaniaperioodil kampaaniatoodete tellimusi ei ole OLYMPUS’e vastutus.

24. Käesolevad kampaania tingimused on loodud vastavalt Saksa seadusandlusele ja kuuluvad selle haldusalasse ning käesolevate kampaania tingimustega seoses tekkivad vaidlused kuuluvad vaid Saksa kohtute jurisdiktsiooni. Kui oled kasutaja, kelle elukoht on Euroopa Liidus, ei mõjuta see sinu õigust pöörduda oma elukohariigis pädevasse kohtusse ja saada kaitset vastavalt oma elukohariigis seadusega kehtestatud õigusnormidele.

25. Euroopa Komisjon pakub online platvormi, mis on pühendatud seadusega reguleerimata resolutsioonidele aadressil http://ec.europa.eu/consumers/odr (niinimetatud OS-platvorm). Me ei ole huvitatud vaidluste lahendamise protseduuridest tarbija arbitraaži nõukogus, ega ka kohustatud seda tegema.

* Klõpsates nõustumisnupul, kinnitad, et oled lugenud ja nõustud käesoleva kampaania tingimustega.Nõustute, et teie isikuandmeid säilitatakse vastavalt andmekaitse seadusele.
* Nõustun MyOlympus keskkonna** konto loomisega ja MyOLYMPUSe kasutustingimustega. Kinnitan, et luban Olympus'el oma isikuandmeid talletada, kasutada ja töödelda vastavalt MyOlympus isikuandmete kaitsmise reeglitele.
Tellin käesolevaga Olympus Europa SE & Co. KG e-posti teel saadetavad turunduskirjad ja nõustun enda nime ja e-posti aadressi töötlemisega nende isikute poolt, eesmärgiga saata mulle personaliseeritud ja isikustatud teavet ja pakkumisi kaamera- ja audiotoodete ning seotud teenuste kohta.
** Kui olete juba registreerinud MyOlympus konto, kasutades sama e-maili aadressi kui käesolevas kampaanias, siis teie konto andmed uuendatakse.

*Lisateavet andmete töötlemise, sh käitumismustrite jälgimise, andmete hoidmise aja ja Teie isikuandmete töötlemisega seotud õiguste kohta leiate meie Privaatsusteatisest ja Küpsisepoliitikast. Kui Te ei soovi enam meie turundusteemalisi e-kirju saada, saate nõusoleku alati tasuta tagasi võtta, kui klõpsate siia. Uudiskirja tellimusest saate loobuda ka iga uudiskirja lõpus asuvale tellimusest loobumise lingile klõpsates. Palun pidage meeles, et nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta andmete enne nõusoleku tagasi võtmist toimunud töötlemise õiguslikkust.