14 - DIENŲ KELIONĖ.
2 DIDMIESČIAI.
1 FOTOAPARATŲ SISTEMA.

Jūsų kelionė, mūsų indėlis

Užfiksuokite įspūdingas Jūsų kelionės akimirkas su mobiliausia pasaulyje fotoaparatų sistema ir reikalaukite savo premijos!

 • Icon1

  Gaminių įsigyjimo laikotarpis nuo 01.10.18
  iki 15.01.19

 • Icon2

  Paraiškų pateikimas nuo 01.10.18
  iki
  15.02.19

 • Icon3

  Palaukite, kol jūsų paraiška bus apdorota ir patvirtinta

 • Icon4

  Kai jūsų paraiška bus priimta, pinigus gausite per 8 savaites

Gaukite premiją už puikius OLYMPUS gaminius!

* Pasiūlymo ir pirkimo laikotarpis: nuo 2018m. spalio 1 d. iki 2019 m. sausio 15 d. Taikomos sąlygos ir nuostatos. bonus.olympus.eu.

Jei turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu adresu: OLYMPUS@sales-promotions.com.

Premijos gavimo forma

Prašome užpildyti visus privalomus laukelius pažymėtus *
Asmeninė informacija
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Lietuva
Banko Pavedimo Išsami Informacija
*
*
*
*
Gaminio informacija
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
Papildoma informacija
*
Registruotis leidžiama tik 18 ir daugiau metų sulaukusiems asmenims.
Tai padės mums atsiųsti Jums asmeninį el. laišką.
*
Atnaujinta 9:39 / 11-Sau-2019

Terminai ir Sąlygos

1. Olympus Europa SE & Co. KG, Amsinckstraße 63, 20097 Hamburg, (toliau vadinamas Olympus) atlieka skatinimo akciją.

2. Norint pretenduoti į premiją, pirkimai turi būti įvykdyti nuo 2018-10-01 iki 2019-01-15 Pirkimo dokumentas turi įrodyti pirkimo datą per šį laikotarpį.

3. Paraiškos turi būti gautos nuo 2018-10-01 iki 2019-02-15 vidurnakčio. Paraiškos nebus priimamos po šios datos.

4. Ši akcija galioja tik šiems Olympus gaminiams:

Objektyvai:

M. Zuiko Digital 17mm F1.8 (75€ premija)
M. Zuiko Digital 12mm F2.0 (100€ premija)
M. Zuiko Digital 75mm F1.8 (100€ premija)
M. Zuiko Digital ED 60mm F2.8 Macro (75€ premija)
M. Zuiko Digital ED 9‑18mm F4.0‑5.6 (100€ premija)
M. Zuiko Digital ED 75–300mm F4.8–6.7 II (100€ premija)
Fotoaparatai:

OM-D E-M5 Mark II (100€ premija),
OM-D E-M10 Mark III (100€ premija)

Visi objektyvai turi būti perkami atskirai, o ne rinkiniuose su fotoaparatais. Objektyvas, kuris nupirktas komplekte su OM-D E-M10 Mark III/OM-D E-M5 Mark II nepretenduoja į premiją, tik fotoaparatas.

5. Ši skatinimo akcija apsiriboja naujais produktais, kurie turi būti įsigyti vienoje iš šių šalių: Andora, Austrija, Belgija, Bulgarija, Kipras, Kroatija, Čekija, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Graikija, Vengrija, Italija, Airija, Latvija, Lietuva, Liuksemburgas, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Rusija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Olandija, Vokietija, Jungtinė Karalystė. Jūs galite pretenduoti į premiją šalyje, kurioje įsigijote produktą. Jums neleidžiama sujungti šios premijos su bet kokia kita Olympus premija ar nuolaida. Dalyviai turi būti bent 18 metų amžiaus ir būti vienos iš išvardintų šalių gyventojai. Taip pat dalyviai privalo turėti galiojančią banko sąskaitą pirkimo šalyje.

Norėdami pateikti paraišką, apsilankykite jūsų gyvenamos šalies paraiškos pateikimo puslapyje. Pasirinkite "Kitoje Europos valstybėje" ir pateikite savo registraciją. Gavę jūsų paraišką, mes pakeisime perpardavėjo pavadinimą.

6. Ši paskatinimo akcija galioja tik naujiems produktams, kurie buvo tiesiogiai nupirkti iš Amazon arba iš bet kurio kito išvardinto įgaliotojo platintojo (LT įgaliotųjų platintojų sąrašą galite rasti čia). Trečiosios šalys, kurios nėra išvardytos ir naudojančios Amazon kaip pardavimo platformą, nėra įtraukiamos į bet kokią pinigų grąžinimo skatinimo akciją.

7. Olympus nepriims paraiškų ir pretenzijų dėl ne naujų gaminių įsigyjimo, taip pat dėl gaminių įsigytu ne išvardintose valstybėse. Visi serijinių numerių, pavadinimų ir/arba banko duomenų dubliavimai bus tikrinami automatiškai.

8. Paraiška premijai gauti gali būti pateikiama tik per bonus.olympus.eu interneto svetainę.

9. Norėdami pretenduoti į premiją, dalyviai privalo užpildyti visą privalomą informaciją interneto formoje, pažymėtą žvaigždute. Vardas ir pavardė bei banko duomenys turi būti užpildyti norint pervesti pinigus ir kaip dalyvio tapatybės įrodymas. El.pašto adresas reikalingas tam, kad klientas galėtų sekti paraiškos būseną, taip pat norint susisiekti dėl bet kurių trūkstamų arba neteisingų duomenų.Gaminio serijos numeris bus patikrintas Olympus. Taip pat dalyvis turi atsiųsti pirkimą patvirtinantį dokumentą, kuris turi būti aiškus ir įskaitomas.

10. Teikdami premijos paraišką, dalyviai sutinka sukurti paskyrą MyOlympus bendruomenėje** ir priimti MyOlympus naudojimosi sąlygas. Dalyviai taip pat pareiškia savo sutikimą, kad jų teikiami asmeniniai duomenys gali būti saugomi, naudojami ir apdorojami Olympus pagal MyOlympus privatumo pranešimą.

11. Šios akcijos priežiūrą Olympus paveda organizuoti pardavimų skatinimo agentūrą (toliau Agentūra):

Sales Promotions
IDA Business & Technology Park,
Ring Rad, Kilkenny,
Ireland

Agentūra turi teisę tvarkyti prižiūrėti ir saugoti visą šios akcijos metu pateiktą informaciją, tokiu būdu, kad būtų garantuota, jog laikomasi taikytinų duomenų apsaugos teisės aktų.

12. Duomenų apsauga: Visi surinkti duomenys per skatinimo akciją bus naudojami Olympus ir AGENTŪROS išimtinai šios akcijos reikmėms.Gauti duomenys bus apdorojami konfidencialiai ir nebus perduoti, išnuomoti ar parduoti trečiosioms šalims, taip pat nebus taikomi reklamos tikslais.

13. Prisiregistravus, dalyvis gaus automatizuotą pranešimą elektroniniu paštu, kuriame informuojama, kad paraiška buvo gauta ir dabar yra patvirtinta.

14. Pavedimas gali užtrukti iki 30 dienų.

15. Premijos skatinimas yra prieinamas tik pirminiam pirkėjui ir tik viena paraiška vienam asmeniui už vieną gaminį (maks. 8 paraiškos). Paraiškos iš įmonių, organizacijų, perpardavėjų yra neįtraukiamos į šį pasiūlymą.

16. Olympus pasilieka teisę nepriimti paraiškų tuo atveju jei PVM nebuvo sumokėtas.

17. Olympus pasilieka teisę atsisakyti netinkamų ir neteisingų paraiškų. Pažeisti, netinkami arba neišsamūs paraiškos ir pirkimo dokumentai yra negaliojantys.

18. Produktai, kurie išperkami mažmeninio pardavėjo neturi teisės dalyvauti skatinimo akcijoje. Olympus pasilieka teisę patikrinti, ar gaminiai buvo išpirkti pardavėjo remiantis gaminio serijos numeriais, tokiu atveju klientas turės pervesti pinigus atgal į Olympus.

19. Olympus negali būti atsakingi už šio pasiūlymą neįvykdymą, jei koks nors veiklos sutrikimas yra sukeltas nenumatytų aplinkybių, force majeure, arba dėl bet kurios šalies kaltės teikti veiklos neįmanoma arba veikla negali būti atlikta tinkamai.

20. Olympus pasilieka sau teisę nutraukti šią skatinimo akciją bet kuriuo metu.

21. Jei turite kokių nors klausimų, susijusių su šia akcija, prašome siųsti elektroninį laišką adresu: OLYMPUS@sales-promotions.com

22. Į šią akciją įtrauktų gaminių limitas priklauso nuo atsargų kiekio. Jei mažmenininkai negali įvykdyti gaminių užsakymų per akcijos laikotarpį , tai nėra Olympus atsakomybė

23. Pateikę premijos gavimo paraišką, dalyviai bus laikomi , kad perskaitė ir sutinka su šiomis sąlygomis, taip pat duomenų apdorojimu, be to, užtikrina pateiktų duomenų tikslumą ir išsamumą.

24. Šios Taisyklės yra reglamentuojamos ir aiškinamos pagal Vokietijos įstatymus, bet bet kokie ginčai, kylantys dėl šių Taisyklių ir sąlygų, priklauso išimtinei Vokietijos teismų jurisdikcijai. Jei esate vartotojas, gyvenantis ES, tai neturės įtakos jūsų teisėms pareikšti bet kokį ginčą jūsų gyvenamosios vietos kompetentingiems teismams ir taip pat naudotis apsauga pagal privalomas jūsų gyvenamosios vietos valstybės įstatymų nuostatas.

25. Europos Komisija suteikia platformą, skirtą neteisminiams sprendimams internete, adresu http://ec.europa.eu/consumers/odr (vadinamoji OS platforma). Mes nesame suinteresuoti dalyvauti ginčų sprendimo procedūrose vartotojų arbitražo taryboje, nebent esame priversti tai daryti.

* Paspaudę "Pateikti" jūs patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su šios akcijos sąlygomis ir nuostatomis ir jūs sutinkate, kad jūsų duomenys bus saugomi pagal duomenų apsaugos įstatymą.
* Sutinku sukurti paskyrą bendruomenėje MyOlympus** ir priimti MyOlympus naudojimo sąlygas. Aš pareiškiu savo sutikimą, kad mano teikiami asmeniniai duomenys gali būti saugomi, naudojami ir apdorojami Olympus pagal MyOlympus privatumo pranešimą.
Sutinku prenumeruoti „Olympus Europa SE & Co. KG“ reklaminius el. laiškus ir sutinku, kad šis subjektas tvarkytų mano vardą, pavardę ir el. pašto adresą siekdamas siųsti man asmeniškai pritaikytą ir individualizuotą informaciją bei fotoaparatų ir garso produktų bei susijusių paslaugų pasiūlymus.
** Jei jau turite paskyrą "MyOlympus" su šiame reklaminiame skelbime naudojamu el. pašto adresu, paskyra bus atnaujinta.

*Daugiau informacijos apie duomenų tvarkymą, įskaitant elgsenos stebėjimą ir saugojimo laikotarpius, taip pat apie jūsų teises, susijusias su jūsų asmens duomenų tvarkymu, rasite mūsų Privatumo pranešime ir Slapukų politikoje. Jei nebenorite gauti mūsų reklaminių el. laiškų, galite bet kuriuo metu nemokamai atšaukti savo sutikimą spausdami čia. Naujienlaiškio prenumeratos taip pat galite atsisakyti spustelėdami kiekvieno naujienlaiškio pabaigoje pateiktą prenumeratos atsisakymo nuorodą. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų sutikimo atšaukimas neturės jokios įtakos sutikimu grindžiamo duomenų tvarkymo iki sutikimo atšaukimo teisėtumui.