14 DIENU CEĻOJUMS.
2 LIELISKAS PILSĒTAS.
1 KAMERAS SISTĒMA.

Jūsu ceļojums, mūsu ieguldījums

Iemūžiniet sava ceļojuma iespaidus ar vismobilāko fotokameras sistēmu un pieprasiet savu bonusu tūlīt!

 • Icon1

  Iegādes periods no 01.10.18
  līdz
  15.01.19

 • Icon2

  Pieteikšanās bonusam no 01.10.18
  līdz
  15.02.19

 • Icon3

  Pagaidiet, kamēr Jūsu pieteikums tiks apstrādāts un apstiprināts

 • Icon4

  No tā brīža, kad Jūsu pieteikums tiks apstiprināts, 8 nedēļu laikā saņemsiet savu naudas bonusu

Piesakieties atlīdzībai par šiem lieliskajiem OLYMPUS izstrādājumiem!

* Piedāvājuma un iegādes periods: no 2018. gada 1. oktobra līdz 2019. gada 15. janvārim.

Attiecas noteikumi un nosacījumi. bonus.olympus.eu.

Ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sūtiet mums elektronisku vēstuli uz: OLYMPUS@sales-promotions.com.

Atlīdzības pieteikuma forma

Lūdzu obligāti aizpildiet visus laukus atzīmētus ar *
Personīgā informācija
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Latvija
Informācija Par Bankas Pārskaitījumu
*
*
*
*
Preces informācija
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
Papildus informācija
*
Lai reģistrētos Jums jābūt sasniegušam 18 gadu vecumu.
Tas palīdzēs mums nosūtīt Jums personalizētas e-pasta vēstules.
*
Atjaunināts 9:39 / 11-jan-2019

Noteikumi un nosacījumi

1. Olympus Europa SE & Co. KG, Amsinckstraße 63, 20097 Hamburga, Vācija (turpmāk Olympus) īsteno bonusa akciju.

2. Lai pieteiktos uz bonusu, minētais pirkums jāizdara laika periodā no 01.10.2018 līdz 15.01.2019. Uz iegādes dokumenta (čeka) jābūt norādītam pirkšanas datumam, kas iekļaujas šajā laika periodā.

3. Pieprasījums jāiesniedz no 01.10.2018 līdz 15.02.2019 pusnaktij. Pēc šī datuma iesniegtie pieprasījumi netiks izskatīti.

4. Šī akcija attiecas tikai uz tālāk norādītajiem Olympus bonusa akcijas izstrādājumiem:

Objektīvi

M. Zuiko Digital 17mm F1.8 (75 € bonuss)
M. Zuiko Digital 12mm F2.0 (100 € bonuss)
M. Zuiko Digital 75mm F1.8 (100 € bonuss)
M. Zuiko Digital ED 60mm F2.8 Macro (75 € bonuss)
M. Zuiko Digital ED 9‑18mm F4.0‑5.6 (100 € bonuss)
M. Zuiko Digital ED 75–300mm F4.8–6.7 II (100 € bonuss)
Fotokameras:

OM-D E-M5 Mark II (100 € bonuss),
OM-D E-M1 0 Mark III (100 € bonuss)

Objektīvi jāiegādājas atsevišķi, nevis kā komplektu sastāvdaļa. Objektīvi, kas iegādāti komplektā ar jebkuru fotokameru, netiks kvalificēti bonusa saņemšanai. Akcijas fotokameru OM-D E-M10 Mark III/OM-D E-M5 Mark II var iegādāties kā atsevišķu izstrādājumu (tikai korpusu) un arī kā komplekta sastāvdaļu – šajā gadījumā bonuss attieksies tikai uz OM-D E-M10 Mark III/OM-D E-M5 Mark II , nevis objektīvu.

5. Šī bonusu akcija tiek ierobežota attiecībā uz jauniem izstrādājumiem, kuru iegādei un pieteikumam uz naudas atmaksu jānotiek vienā no tālāk uzskaitītajām valstīm: Andora, Apvienotā Karaliste, Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Grieķija, Horvātija, Igaunija, Itālija, Īrija, Kipra, Krievija, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Šveice, Vācija, Ungārija, Zviedrija. Jūsu varat pieteikties uz naudas atmaksu tikai valstī, kur esat iegādājies izstrādājumu. Jūs neesat tiesīgs apvienot šo bonuss akciju ar jebkuru citu Olympus akciju vai atlaidi. Dalībnieki var būt tikai pilngadīgas personas, kuru pastāvīgā dzīvesvieta ir kādā no uzskaitītajām valstīm.

Lūdzu, apmeklējiet savas rezidences valsts pieteikuma vietni, lai iesniegtu savu bonusa pieprasījumu. Lūdzu, izvēlieties iespēju “citā Eiropas valstī” un iesniedziet savu pieteikumu. Kad būsim saņēmuši pieteikumu, mēs izlabosim mazumtirgotāja nosaukumu.

6. Šī bonusa akcija attiecas tikai uz jauniem izstrādājumiem, kas pirkti tieši no Amazon, kā otras līgumslēdzējpuses, vai kāda cita no autorizētajiem izplatītājiem (lai redzētu Apvienotās Karalistes autorizēto izplatītāju sarakstu, klikšķiniet šeit). Trešās puses, kas nav uzskaitītas un izmanto Amazon kā tirdzniecības platformu, tiek izslēgtas no bonusa akcijas.

7. Olympus neizskatīs pieprasījumus par atkārtoti pārdotām akcijas precēm. Jebkura vārda, sērijas numura un/ vai bankas kontu atkārtošanās tiks automātiski pārbaudīta.

8. Pieteikumu naudas atmaksai var iesniegt tikai bonus.olympus.eu vietnē.

9. Lai pieteiktos uz naudas atmaksu, dalībniekiem tiešsaistes pieteikuma veidlapā jānorāda visa prasītā informācija, kas atzīmēta ar zvaigznīti. Vārds, uzvārds un bankas konta numurs nepieciešams, lai veiktu naudas pārskaitījumu un apliecinātu dalībnieka identitāti. E-pasta adrese nepieciešama, lai informētu klientu par pieprasījuma statusu un lai kontaktētos ar viņu, gadījumā, ja kāda informācija pietrūkst vai arī nav pareiza. Olympus pārbaudīs izstrādājuma sērijas numuru. Turklāt dalībniekam skaidrā un saprotamā veidā jāveic pirkumu apliecinoša dokumenta augšupielāde.

10. Iesniedzot bonusa pieprasījumu, dalībnieki piekrīt izveidot kontu MyOlympus (Mans Olympus) platformā** un akceptē MyOlympus lietošanas nosacījumus. Dalībnieki arī deklarē savu piekrišanu tam, ka viņu privāto informāciju Olympus var saglabāt un izmantot atbilstoši MyOlympus datu aizsardzības politikai.

11. Šīs bonusa akcijas vajadzībām Olympus pilnvaros tālāk minēto tirdzniecības akciju aģentūru (turpmāk AĢENTŪRA):

Sales Promotions
IDA Business & Technology Park,
Ring Road, Kilkenny,
Ireland

AĢENTŪRA tiek pilnvarota veikt akcijas gaitā iesūtītās informācijas pārbaudi un uzglabāšanu tā, lai garantētu personas datu aizsardzības likuma ievērošanu.

12. Datu aizsardzība: Visu informācija, kas tiks iegūta šīs akcijas gaitā, Olympus un ĀĢENTŪRA izmantos tikai šīs akcijas vajadzībām. Šādā veidā iegūtā informācija tiks glabāta strikti konfidenciāli, un netiks nodota, iznomāta vai pārdota trešajai pusei, nedz arī izmantota reklamēšanas nolūkos.

13. Pēc reģistrēšanās dalībnieki saņems automātiski izsūtītu elektronisku paziņojumu par to, ka pieteikums ir saņemts un tagad tiek apstrādāts.

14. Transakcija var ilgt līdz 30 dienām.

15. Bonusa akcija ir spēkā attiecībā uz sākotnējo pircēju un ir ierobežota – viens bonusa pieprasījums no vienas personas par vienu izstrādājumu (maks. 8 pieteikumi). Bonusa pieprasījumi no uzņēmumiem, organizācijām, iestādēm un tirgotājiem no šī piedāvājuma tiek izslēgti. Arī Olympus darbinieki nav tiesīgi piedalīties šajā akcijā.

16. Olympus patur tiesības atteikt atmaksas pieprasījumu gadījumā, ja nav samaksāts PVN.

17. Olympus patur visas tiesības atteikt kļūdainus vai neatbilstošus pieprasījumus. Bojāti, neskaidri vai nepabeigti pieteikumi un čeki ir nederīgi.

18. Izstrādājumi, par kuriem tirgotājs ir saņēmis kompensāciju nevar tikt iekļauti bonusa pieprasījumā. Olympus patur visas tiesības, izmantojot izstrādājuma sērijas numuru, pārbaudīt, vai par kādu no izstrādājumiem tirgotājs nav saņēmis kompensāciju un gadījumā, ja kompensācija ir saņemta, gaidīs, lai klients atgriež naudu Olympus.

19. Olympus neuzņemas atbildību par nespēju nodrošināt šo akciju, ja tas saistīts ar nepārvaramas varas iestāšanos, kas summējas līdz pat force majeure izraisītiem apstākļiem, kur nevainojot nevienu no pusēm, nav iespējams novest darbību līdz apmierinošam rezultātam.

20. Olympus patur visas tiesības jebkurā laikā apturēt tirdzniecības akciju.

21. Ja jums ir kādi jautājumi attiecībā uz šo tirdzniecības akciju, lūdzu, sūtiet elektronisku vēstuli uz: OLYMPUS@sales-promotions.com.

22. Šajā tirdzniecības akcijā iekļautie izstrādājumi būs pieejami, kamēr tie būs noliktavā. Olympus neuzņemas atbildību par tirgotāju nespēju nodrošināt akcijas preces tirdzniecības akcijas laikā.

23. Apstiprinot bonusa pieprasījumu, dalībnieki apliecina, ka ir izlasījuši un piekrīt šiem noteikumiem un nosacījumiem, kā arī informācijas izmantošanai, un piedevām apliecina sniegtās informācijas precizitāti un atbilstību.

24. Šie noteikumi un nosacījumi ir veidoti un pārvaldīti saskaņā ar Vācijas likumdošanu, un jebkuri strīdi saistībā ar šiem noteikumiem un nosacījumiem piekrīt ekskluzīvai izskatīšanai Vācijas tiesās. Ja jūs esat patērētājs, kurš rezidē ES, tas neietekmē jūsu tiesības jebkuru strīdu gadījumā iesniegt prasību jebkurā jūsu rezidences valsts piekritīgā tiesā, kā arī izmantot jūsu rezidences valsts likumu imperatīvo normu aizsardzību.

25. Eiropas Komisija nodrošina platformu, kas ir veltīta ārpustiesas konfliktu risināšanai tiešsaistē http://ec.europa.eu/consumers/odr (saukta par SIT platformu). Mēs neesam ieinteresēti piedalīties diskusijās par strīdus izšķiršanas procedūru, kā arī tas nav mūsu pienākums to darīt.

* Noklikšķinot uz „iesniegt” jūs apstiprināt, ka esat izlasījis un piekrītat šīs akcijas noteikumiem un nosacījumiem un nosacījumiem un jūs piekrītat, ka jūsu sniegtā personīgā informācija tiks glabāta saskaņā ar Datu aizsardzības aktu.
* Es piekrītu, ka tiek izveidots mans konts MyOlympus** kopienā, un akceptēju MyOlympus Lietošanas noteikumiem. Es dodu savu piekrišanu, ka MyOlympus saglabā, izmanto un apstrādā manus personas datus atbilstoši MyOlympus konfidencialitātes paziņojumam.
Ar šo es piesakos Olympus Europa SE & Co. KG tirgvedības paziņojumu saņemšanai e-pastā un piekrītu, ka šie uzņēmumi apstrādās manu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi, lai nosūtītu man personalizētu un individuāli pielāgotu informāciju un piedāvājumus attiecībā uz kamerām, audio produktiem un saistītajiem pakalpojumiem.
** Ja Jums jau ir MyOlympus konts ar e-pasta adresi, kas izmantota šajā akcijā, konts tiks atjaunināts.

*Lai iegūtu papildinformāciju par datu apstrādi, tai skaitā sekošanu uzvedībai un saglabāšanas periodiem, kā arī jūsu tiesībām saistībā ar jūsu personas datu apstrādi, skatiet mūsu privātuma paziņojumu un sīkfailu politiku. Ja vairs nevēlaties e-pastā saņemt mūsu tirgvedības paziņojumus, jūs varat jebkurā brīdī un bez maksas atsaukt piekrišanu, noklikšķinot šeit. Jūs varat arī atteikties no informatīvā biļetena saņemšanas, noklikšķinot uz abonementa anulēšanas saites katra informatīvā biļetena apakšā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka piekrišanas atsaukums neietekmē apstrādes likumību, kas pamatojās uz piekrišanu pirms atsaukuma.