14 GÜNLÜK SEYAHAT.
MÜKEMMEL ŞEHİR.
1 KAMERA SİSTEMİ.

Sizin seyahatiniz, bizim katkımız

Dünyanın en kolay taşınabilir sistemi ile mükemmel fotoğraflar çekin ve geri ödeme talebinizi iletin.

 • Icon1

  01.10.18 ile 15.01.2019
  arasında
  ürün satın al

 • Icon2

  01.10.18 ile 15.02.2019
  arasında
  talepte bulun

 • Icon3

  Geri ödeme talebinizin işleme koyulmasını ve onaylanmasını bekleyin.

 • Icon4

  Geri ödeme talebiniz kabul edildiğinde, paranızı 8 hafta ödeme yapılacaktır

Bu müthiş OLYMPUS ürünleri için geri ödeme talebinizi yapın.

* Teklif ve satın alma periyodu: 1 Ekim - 15 Ocak 2019. Kurallar şartlar geçerlidir. bonus.olympus.eu.

Eğer bir sorunuz varsa lütfen e-posta atın: OLYMPUS@sales-promotions.com.

Geri Ödeme Talep Formu

Lütfen * ile işaretli alanları doldurun!
Kişisel bilgiler
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Kıbrıs
Banka Havalesi Için Veriler
*
*
*
*
Ürün bilgileri
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
*
*
*
DD/MM/YYYY
*
Ek bilgi
*
Yarışmaya katılmak için 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor.
Bu size kişiselleştirilmiş e-postalar göndermemize yardımcı olur.
*
Güncelleme tarihi: 9:39 ÖÖ / 11-Oca-2019

PROMOSYON KURAL VE ŞARTLARI

1. Olympus Europa SE & Co. KG, Amsinckstraße 63, 20097 Hamburg, (artık Olympus olarak anılacaktır) bir satış promosyonu yürütmektedir

2. Geri ödeme talep edebilmek için, promosyon dahilindeki satın almalar 01.10.2018 ve 15.01.2019 tarihleri arasında yapılmış olmalıdır. Faturada bu satış tarihi açık şekilde gözükmelidir

3. Talepler 01.10.2018 ila 15.02.2019 tarihleri arasında gönderilmelidir. Bu tarihten sonraki talepler dikkate alınmayacaktır.

4.Bu promosyon sadece aşağıdaki Olympus ürünleri için geçerlidir:

Lensler:

M. Zuiko Digital 17mm F1.8 (75€ Geri Ödeme)
M. Zuiko Digital 12mm F2.0 (100€ Geri Ödeme)
M. Zuiko Digital 75mm F1.8 (100€ Geri Ödeme)
M. Zuiko Digital ED 60mm F2.8 Macro (75€ Geri Ödeme)
M. Zuiko Digital ED 9‑18mm F4.0‑5.6 (100€ Geri Ödeme)
M. Zuiko Digital ED 75–300mm F4.8–6.7 II (100€ Geri Ödeme)
Kameralar:

OM-D E-M5 Mark II (100€ Geri Ödeme)
OM-D E-M1 0 Mark III (100€ Geri Ödeme)

Bütün lensler tek olarak satın alınmış olmalıdır ve bir kit’in parçası olmamalıdır. Kit içinde satın alınmış bir lens bu promosyon için geçerli değildir. OM-D E-M10 Mark III/OM-D E-M5 Mark II promosyonu ise sadece gövde veya kit olarak alınanlar için geçerlidir – ancak geri ödeme sadece OM-D E-M10 Mark III/OM-D E-M5 Mark II gövde için geçerlidir, lens için geçerli değildir.

5. Bu promosyon aşağıdaki ülkelerin birinden satın alınmış ve yine aynı ülkelerin birinden talep edilmiş olmalıdır: Andorra, Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandinya, Yunanistan, Macaristan, İtalya, Irlanda, Letonya, Liechtenstein, Litvanya, Lüksemburg, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Hollanda, Türkiye, İngiltere. Katılımcılar en az 18 yaşında olmalı ve yukarıdaki ülkelerin birinde yaşıyor olmalıdır.

Başvurunuzu göndermek için lütfen bulunduğunuz ülkenin sayfasını ziyaret edin. Lütfen "farklı Avrupa Ülkesinde" seçeneğini seçin ve kaydınızı gönderin. Bize ulaştığında satıcı adını değiştireceğiz.

6. Bu promosyon sadece yetkili Olympus bayilerinden alınmış ürünlerde geçerlidir. Yetkili bayi listesi için tıklayınız.

7. Olympus ikinci el ürünler için yapılan dikkate almayacaktır. Seri numarası, isim, banka detaylarında benzerlikler ve çift gönderimler dikkatle incelenecektir.

8. Geri ödeme talebi sadece bonus.olympus.eu sitesi üzerinden yapılabilir.

9. Geri ödeme talebinde bulunmak için, katılımcılar çevrim için başvuru formunda yıldız ile işaretli alanları doğru şekilde doldurmalıdır. Adı Soyadı ve bank detayları, paranın aktarımı ve katılımcının kimliğini doğrulamak için gereklidir. E-posta adresi ise katılımcı ile iletişim içinde bulunmak için gereklidir. Ürün seri numarası Olympus tarafından kontrol edilecektir. Ayrıca katılımcı ürünle ilgili faturayı tam ve okunaklı şekilde yüklemiş olmalıdır.


10. Bu promsyon için Olympus aşağıdaki Promosyon Ajansı ile çalışmaktadır. (bundan sonra AJANS olarak anılacaktır):

Sales Promotions
IDA Business & Technology Park,
Ring Road, Kilkenny
Ireland

AJANS bütün verileleri incelemek ve güvenli saklamak için uluslararası veri koruma yasaları çerçevesinde yetkilendirilmiştir.

11. Veri koruması: Bu promosyon süresince toplanan bütün veriler Olympus ve AJANS tarafından sadece bu promosyon için kullanılacaktır. Toplanan veri sıkı bir gizlilik ile saklanacak, transfer edilmeyecek, satılmayacak ve kiralanmayacaktır. Reklam amaçlı kullanmılmayacaktır.

12. Kayıt ardından, katılımcı talebin alındığını ve kontrol edildiğini bildiren bir otomatik e-posta alacaktır.

13. Para transferi 30 gün alabilir. Para transferi sırasında hesabınızın olduğu banka, bankanız ile aranızdaki sözleşmeye göre kesinti yapabilir. Herhangi bir kesinti durumunda lütfen bankanızla görüşünüz. Yapılacak muhtemel kesintiler tamamen bankanız ile ilgili olup Olympus'un kontrolü dışındadır.

14. Bu promosyon sadece ilk alıcı için geçerlidir ve ürün modeli başına bir kişi ve bir talep ile sınırlıdır. Firma, organizasyon, kurum veya bayilernde gelen talepler dikkate alınmayacaktır. Ayrıca Olympus çalışanları bu promosyonda yer alamaz.

15. KDV ödenmediği durumda Olympus talebi reddetme hakkını saklı tutar.

16. Olympus yanlış ve eksik talepleri reddetme hakkını saklı tutar. Hasarlı, eksik talepler ve faturalar geçersizdir.

17. Bayiden geri iade alınmış ürünler bu promosyon için geçerlidir. Olympus bu durumda ürün geri alınmış ürün olup olmadığı kontrol etme hakkını saklı tutar ve müşteriden para iadesi talep edebilir.

18. İki tarafında suçu olmayan ve imkansız hale getiren Force Majeure yüzünden kontrol dışı olaylar sonucunda Olympus sorumlu olmayacaktır.

19. Olympus promosyon herhangi bir anda bitirme hakkını saklı tutar.

20. Promosyon konusunda herhangi bir sorunuz varsa lütfen e-posta gönderiniz: OLYMPUS@sales-promotions.com

21. Bu promosyonda yer alan ürünler stoklarla sınırlıdır. Promosyon sürecinde bayilerin ürünleri stoklarında bulunduramaması Olympus’un sorumluluğunda değildir.

22. Geri ödeme talebini tasdik eden katılımcılar burada yazan promosyon şart kurallarını okumuş, anlamış ve Kabul etmiş olacak ve gönderdiği verinin doğru ve tam olduğunu garanti etmiş olacaktır.

23. Bu Hüküm ve Koşullar, Alman yasalarına göre düzenlenmiş ve yorumlanmıştır ve bu Hüküm ve Koşullar ile ilgili olarak ortaya çıkan herhangi bir uyuşmazlık, Alman mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine tabidir. AB'de ikamet eden bir müşteriyseniz, bu durum ikamet ettiğiniz ülkedeki yetkili mahkemelere herhangi bir ihtilaf getirme hakkınızı etkilemeyecek ve aynı zamanda ikamet ettiğiniz ülkenin kanununun zorunlu hükümleri altında koruma hakkından da yararlanamayacaktır.

24. Avrupa Komisyonu, http://ec.europa.eu/consumers/odr (sözde OS platformu) altında çevrimiçi yargısız çözümlere adanmış bir platform sunmaktadır. Ne de bir tüketici tahkim kurulunda uyuşmazlık çözüm prosedürlerine katılmakla ilgilenmiyoruz veya bunu yapmak zorunda değiliz.

* Gönder tuşuna tıklayarak bu promosyonun Şartlar ve Koşullarını okuyup kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz. Bilgilerinizin Veri Koruma Kanunu'na uygun olarak dosyada tutulacağını kabul ediyorsunuz.
* MyOlympus topluluğunda** bir hesap oluşturulmasını kabul ediyorum ve MyOlympus Kullanım şartları' kabul ediyorum. Onaylı olduğum kişisel verilerin MyOlympus Gizlilik Bildirimi uyarınca Olympus tarafından depolanabileceğini, kullanılacağını ve işlenebileceğini onaylıyorum.
İşbu belge ile Olympus Europa SE & Co. KG'nin e-posta pazarlamasına abone oluyorum ve bu kuruluşlar tarafından bana kamera, ses ürünleri ve ilgili hizmetler için kişiselleştirilmiş ve özel bilgiler ve teklifler gönderilmesi amacıyla adım ve e-posta adresimin işlenmesine onay veriyorum.
**Bu promosyonda kullanılan e-posta adresiyle zaten MyOlympus'da bir hesabınız varsa, hesap güncellenecektir.

*Davranışsal izleme ve veri elde tutma sürelerini içeren veri işlenmesi bilgilerinin yanı sıra kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin haklarınız için lütfen Gizlilik Bildirimi ve Çerez Politikası belgelerimize bakın. E-posta pazarlamamızı artık almak istemiyorsanız onayınızı buraya tıklayarak istediğiniz zaman ve ücretsiz olarak geri çekebilirsiniz. Ayrıca her bir bültenin sonundaki aboneliği kaldırma linkine tıklayarak bülten aboneliğinizi de kaldırabilirsiniz. Onayınızı geri çekmeniz, geri çekme öncesinde onayınıza dayalı olarak yapılan işlemlerin yasallığını etkilemeyecektir.